Op deze pagina een overzicht van de samenwerkingen in het jaar 2019.

Vanaf januari 2019 een vaste samenwerking met KaasKraam. Recepten met kaas, deze worden ook geplaatst op de blog van KaasKraam.
- Stamppot | witlofstamppot met kaas en appel
- Ontbijt / lunch | knäckebröd met Solight kaas en kiemgroeten
- Salade | veldsla met graskaas en druiven
- Hartige hapjes | pesto gehaktballetjes bij kaasfondue
- Salade | parelgort met blauwaderkaas en peer
- Hartige hapjes | camembert in filodeeg met gekarameliseerde ui
- Hartige hapjes | Tynjetaler kaassalade
- Soep | uiensoep met gruyère kaas

Via Fansquare: Quaker – een kickstart ontbijt:

Via Uit Paulines Keuken – topmembersactie met Eat me avocado’s:

Via Boerderijchips – bloginsidersactie – winnend recept! 🙂
Het recept werd gepubliceerd in het eerste receptenboekje van Boerderijchips. Op de website van Boerderijchips gratis aan te vragen! Super trots dat daarin een recept van Kokkerellen met Suus staat! 🙂

Via Green Food Lab – voor Kwekkeboom Oven – Instagram post over vega bitterballen
Lazy sunday! Deze laatste vakantiedag begonnen met sporten, een recept gemaakt en gefotografeerd en recepten uitgewerkt. Nu lekker op de bank borrelen, muziek en kaarsjes aan en de Kwekkeboom Oven vega bitterballen uitproberen. Er werd aan mij gevraagd of ik ze wilde testen en ik was wel benieuwd! De bitterballen zijn rijk gevuld met een romige ragout en verrassend lekker! Een prima alternatief voor de klassieke bitterbal.

Vanaf oktober 2019 een samenwerking met Kroon op het werk. 4 keer per jaar ontvangst van een foodybox.